top of page
2023-02-08

Pavasarį mūsų terminale „TT-Line“ keltų linija atidarys naują maršrutą

Jau trejus metus mūsų terminale veikianti keltų linija - „TT-Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.

Mindaugas Butkus.JPG

„Kiekvienas naujas maršrutas ar naujas krovinys, mums yra nauja galimybė. Esame pasiruošę priimti ilgamečio partnerio naujus krovinius bei profesionaliai aptarnauti didesnius laivų srautus mūsų terminale“, - apie naują partnerių atidaromą kryptį kalba mūsų generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

 

Per 3 metus „TT-Line“ laivų plaukimai iš/į KKT nuosekliai augo. Šiuo metu per savaitę yra vykdomi šeši reguliarūs reisai  į Treleborgą. Planuojama, kad naujojo maršruto laivai į/iš terminalo išvyks taip pat reguliariai, šešis kartus per savaitę.

 

“Aktyvus keltų linijos fokusas į maršrutų didinimą iš Klaipėdos uosto yra gera žinia verslo segmentui, nes taip stiprinamas susisiekimas su vienu didžiausiu Švedijos uostu ir atveriamos naujos susisiekimo galimybės pietryčių Švedijoje”, - sako V.Šileika.

 

Pasak KKT vadovo, tokių papildomų maršrutų atsiradimas, kaip „TT–Line“ yra signalas dėl ateities vizijos plėtrai. Esame lietuviško kapitalo įmonė, kuri tarptautinių partnerių pasitikėjimą pelnė nuosekliu ir kryptingu darbu. Šiuo metu vienas iš iššūkių - ribota terminalų teritorija, tad turime ambicingų planų veiklos plėtrai pietinėje uosto dalyje.

 

KKT valdomoje teritorijoje esame įrengę šiuolaikišką keltų terminalą su moderniu biuru, keleivių sale ir ro-ro krovinių aikštele. Per praėjusius metus KKT aptarnavome 248 „TT – Line“ laivus bei 57 258 keleivius, t.y. 6 proc. daugiau nei 2021 m.

 

KKT priklauso lietuviško kapitalo Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones. 2022 m. KKT aptarnavome 27 proc. visų į Klaipėdos uostą atplaukusių krovininių laivų, krova siekė 5,8 mln. tonų krovinių. 

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page