top of page
2023-01-17

Naujas klientas - "Smyril Line"

Nuo šiandien pradedame vykdyti islandų kompanijos „Smyril Line“ krovininių keltų aptarnavimą. Šios linijos krovininiai laivai į mūsų terminalą atplauks reguliariai, kartą per savaitę.

KKT_HVITANES_2023.01.17jpg.jpg

Nuo šiandien pradedame vykdyti islandų kompanijos „Smyril Line“ krovininių keltų aptarnavimą. Šios linijos krovininiai laivai į mūsų terminalą atplauks reguliariai, kartą per savaitę.

„Naujų metų veiklos starto nuotaikos optimistinės ir įkvepiančios. Žinia, jog pradėjome 2023 - iuosius su nauju klientu, nauja krovininių laivų linija, nauju papildomu krovinių srautu yra geriausia motyvacija žengti pirmyn ir siekti išlaikyti vieno iš lyderio pozicijų Klaipėdos uoste“, - apie sėkmingą metų pradžią dalinasi mūsų terminalo vadovas Vaidotas Šileika.

 

Daugiau nei 40 metų šiaurės Atlanto dalyje, krovinių transportavimo versle veikianti islandų kompanija „Smyril Line“ pirmą kartą atplaukė į mūsų terminalą ir nuo šiol pradeda nuoseklų krovinių gabenimą  maršrutu: Islandija-Klaipėda ir Klaipėda-Islandija.

 

„Krovinį atgabenęs laivas yra ypatingas, nes krovinius vienu metu gali transportuoti trimis būdais: konteineriais, Ro – Ro bei sufasuotus ant palečių šaldytus krovinius. Tai nėra įprasta laivų specifikacija, dažniausiai laivai gabena krovinius vienu ar dviem būdais“,  - apie krovininio laivo ypatumus kalba V.Šileika.

 

Anot terminalo vadovo, įprastai tokio tipo linijų atvykimas su kroviniu būna tik į vieną pusę. Laivas būna aptarnaujamas ir jis išplaukia tuščias. Tačiau šio bendradarbiavimo viena iš sėkmės dalių yra ta, jog bus generuojamas atgalinis srautas eksportui. Tai reiškia, jog mes aptarnausime laivą ne tik atvykus su kroviniu, bet ir jį pakrausime, o tai užtikrins papildomą srautą krovinių per mūsų terminalą.

 

„Smyril Line“ krovininis laivas transportuoja šaldytą produkciją ir ją gabena išskirtinai trimis krovos variantais, o jo iškrovimui reikalinga speciali viename terminale esanti infrastruktūra: rampa puspriekabių krovai, konteinerių iškėlimo ir pakrovimo kranai bei autokrautuvai. Visa  reikiama infrastruktūra ir išvardinta technika reikalinga šiai linijai aptarnauti mūsų terminale yra.

 

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones. Bendras terminalo krovos pajėgumas siekia iki 7,5 mln. tonų krovinių per metus.

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page