top of page
2022-12-13

Unikalus Baltijos šalyse kranas jau terminale

Į mūsų terminalą atplukdytas išskirtinis Baltijos šalyse „Liebherr“ mobilus kranas.

KKT_Liebherr_2022.12.13.jpg

Į mūsų terminalą atplukdytas išskirtinis Baltijos šalyse „Liebherr“ mobilus kranas. Vokietijos gamykloje pagamintas pirmasis kranas yra iš dviejų užsakytų, antrasis terminalą turėtų pasiekti 2023 - iųjų pavasarį.

 

Naujasis mobilus kranas unikalus savo galingumu, jo keliamoji galia siekia net 154 t, o strėlės ilgis – 54 m. Toks kranas Baltijos šalyse - pirmas.

 

Kaip sako mūsų terminalo vadovas Vaidotas Šileika, nuosekliai vykdome užsibrėžtą veiklos strategiją ir įsigyjame vis galingesnę bei šiuolaikinėmis technologijomis aprūpintą techniką, kurią naudojant dar efektyviau vykdysime krovinių iškrovos ir pakrovos procesus konteinerių terminale. V.Šileika accentuoja, jog sulaukus ir antrojo krano, bus galima vienu metu krauti krovinį, kurio keliamoji galia sieks - 300 tonų.

 

Pasak V.Šileikos, mobilus kranas skirtas krauti sunkiasvorius, negabaritinius ir birius krovinius bei konteinerius. Šiuo metu terminale vienu metu galime krauti krovinius sveriančius iki 200 t. Tačiau sulaukus ir antrojo „Liebherr“ krano, terminalas valdys vieną galingiausių technikų Baltijos šalyse, taip didindamas savo konkurencinį pranašumą.

 

Štai kraunant birius krovinius, pažangi “Liebherr” technologija padės užtikrinti, kad vyktų trumpi ir produktyvūs darbo ciklai, todėl birių krovinių apyvarta galės siekti net 1500 tonų per vieną valandą, pasakoja apie išskirtinės technikos privalumus KKT vadovas.

 

Tai pat įsigyta technika padės įgyvendinti dar vieną bendrovės užsibrėžtą tikslą - mažinti aplinkos taršą. Nors kranai yra su hibridiniais varikliais ir gali būti varomi tiek elektra, tiek dyzelinu, tačiau bendrovės siekis yra dirbti energiją tausojančiu režimu – elektra.

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.  KKT generalinių krovinių krova nuolat auga. Lyginant praėjusių metų 11 mėn. rezultatus su tuo pačiu periodu 2022 – ųjų, krova išaugo 23 proc., kai generalinių krovinių buvo perkrauta 803 459 t. 

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page