top of page
2023-06-09

Sveikinome savo partnerius "TT-Line" ir visą kolektyvą su veiklos Klaipėdos uoste gimtadieniu. 

MicrosoftTeams-image (1).png
2023-06-22

Tęsiame automatinių vartų sistemos diegimo darbus

Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Autepra, UAB, kuri užtikrins patekimo į bendrovės teritoriją (Perkėlos g.) kontrolės sistemos įrengimą. Bendradarbiavimo sutarties bendra vertė siekia beveik 600 tūkst. eurų.

DJI_0578.jpg

„Aktyviai vykdome automatinių vartų kontrolės sistemos II – ojo etapo darbus ir siekiame, kad jis būtų įgyvendintas laiku. Šio mėn. pradžioje jau baigėme I - ąją projekto dalį ir konteinerių terminale sėkmingai startavome su išankstine transporto priemonių registracijos sistema (toliau - VBS)“, - kalba mūsų terminalo vadovas Vaidotas Šileika.

 

Antrame projekto etape bus įgyvendinti šie pagrindiniai darbai:

  • vilkikų bei vežamų konteinerių identifikavimo ir atpažinimo portalų įvažiuojant bei išvažiuojant įrengimas,

  • apšvietimo sistemų,

  • apsaugos ir objektų atpažinimo kamerų,

  • lazerinių skenerių bei programinės įrangos instaliavimas,

  • klientų savitarnos zonos įrengimas ir kt.

 

„Svarbu pažymėti, jog tai bus pirmas pilnai automatizuoto patekimo į konteinerių terminalo teritoriją įgyvendintas projektas Klaipėdos uoste. Todėl ypatingai džiaugiamės turėdami galimybę dirbti šiame projekte, kuriame pritaikysime naujausias technologijas bei savo žinias sukauptas per beveik 18 metų dirbant konteinerių terminalų automatizavimo srityje”, - apie išskirtinį projektą teigia mūsų partneris Tomas Girdzevičius, Autepra, UAB įkūrėjas.

 

I – o etapo metu buvo sukurtas informacinių technologijų modelis ir reikiamų skaitmenizuotų sprendimų pritaikymas, tikslu planuoti transporto priemonių atvykimo laiką ir valdyti krovinių priėmimo / išdavimo srautus.

 

Skaičiuojama, jog bendra automatinių vartų sistemos projekto vertė sudarys daugiau nei 1 mln. eurų, o jį  įgyvendinti planuojama iki 2024 m. I – o ketvirčio pab.

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page