top of page
2022-12-01

Bendradarbiausime su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru

Esame pirmoji Klaipėdos jūrų uoste veikianti įmonė pasirašiusi partnerystės sutartį su LMNŠC.

KKT-6793.jpg

Esame pirmoji Klaipėdos jūrų uoste veikianti įmonė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru dėl partnerystės organizuojant profesines dienas terminaluose ir įveiklinant jaunuolius konkrečiose profesijose.

 

Kaip sako mūsų terminalo vadovas Vaidotas Šileika, tikslas – supažindinti su terminalų veiklos specifika ir esamomis jame profesijomis, kitaip tariant, įvesti jaunuolius į darbo „pasaulį“, kuriame mes veikiame. Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra susijęs su svarbiais pasirinkimais: mokymosi, studijų, profesinės veiklos, darbo ar gyvenimo būdo. Visi šie pasirinkimai yra tarpusavyje susiję, tačiau profesijos pasirinkimas yra vienas svarbiausių. Todėl aktyviai prisidėsime prie šio bendradarbiavimo.

 

Pasak V.Šileikos, KKT yra profesijų, kurioms užpildyti nuolat yra reikalingi papildomi darbuotojai pvz. dokininkai ir talmanai. Todėl labiausiai norime pristatyti pastarąsias profesijas, o šiam tikslui įgyvendinti bus organizuojamas darbo veiklos stebėjimas, praktinė veikla, įgytos patirties aptarimas ir kita. 

 

Bendradarbiavimo sutartis galios iki kitų metų rugpjūčio mėnesio pabaigos. Tai nėra vienintelis bendradarbiavimas su švietimo įstaiga, aktyviai bendradarbiaujame ir su Klaipėdos Universitetu, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykla, Klaipėdos valstybine kolegija.

 

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.  

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page