top of page
2022-11-10

Automatiniai vartai - I - asis etapas

Diegiame patekimo į terminalą sistemą.

DJI_0575.jpg

Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su UAB „Autepra“ dėl IT sprendimų sukūrimo ir pritaikymo, siekiant automatizuoti atvykstančio transporto į terminalą procesą. Vartų kontrolės sistema bus skirta autotransporto gabenančio konteinerius srautų valdymui.

 

Informacinių technologijų modelio sukūrimas ir reikiamų skaitmenizuotų sprendimų pritaikymas yra pirmas projekto etapas iš dviejų. Pirmojo etapo įgyvendinimas numatomas iki kitų metų balandžio mėnesio.

 

Pasak mūsų terminalo vadovo Vaidoto Šileikos, tikime, kad vartų automatizuota sistema didins mūsų terminalo konkurencinį pranašumą klientų aptarnavimo atžvilgiu. Tai galingas instrumentas, kuris apjungs skirtingas technologijas: transporto priemonių atpažinimą, srauto judėjimo valdymą, konteinerių defektų automatinį nustatymą ir kt.

 

Vartų kontrolės sistema įrengsime visoje terminalo teritorijoje, kurioje sandėliuojami konteineriai, o jos bendras plotas sudaro - 36 ha.

 

Anot vadovo, konteinerio atvežimo ar išvežimo „kelionė“ nuo užsakymo pateikimo iki išsiuntimo laiku privalo būti sklandi, todėl bus užtikrinta, kad visos IT sistemos, kurios dalyvaus aptarnavimo grandinėje būtų tarpusavyje kokybiškai suintegruotos.

 

Mūsų organizacija priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.  2021 – iais perkrovėme 428 000 TEU, o projektinis mūsų terminalo pajėgumas - 700 000 TEU.

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page