top of page
2022-12-13

Skulptūrą „Bučinys“ papuošėme gražiausioms metų šventėms

Danės upės kranto, Šiaurinio rago išskirtinę gyventoją – bronzinę mergaitę, papuošėme nuostabiausiam metų laikotarpiui. 

Skulptūra_Bučinys_2022.12.20.jpg

Ši jau tapusi uostamiesčio simboliu skulptūra aprengta šiltu ir žiemai skirtu apsiaustu.

 

Prieš beveik dešimtmetį šią skulptūrą padovanojome uostamiesčiui ir per šį laikotarpį Klaipėdos gyventojai ją pamilo bei padabina meno kūrinį įvairiais jaukiais akcentais: pirštinėmis, spalvinga apyranke ar kaklo vėriniu, kepuryte ir pan. 

 

„Mums ypatingai brangi ši skulptūra, kuri simbolizuoja tai, kas esame mes - klaipėdiečiai: vėjas ir laivai, marios ir jūra, veidai ir žmonės. Artėjant gražiausioms metų šventėms, nusprendėme prisidėti prie simbolio papuošimo ir taip padėti kurti dar gražesnę, jaukesnę ir mielesnę, mums visiems, brangią - Klaipėdą“, - sako Klaipėdos konteinerių terminalo, UAB generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

 

Šios žiemos šventėms “Bučinys” papuoštas baltų kailinukų apsiaustu su kapišonu.  Anot V.Šileikos, šiltą ir jaukią kalėdinę aprangą pasiuvo UAB „Klaipėdos terminalo grupė“ Personalo vadovės mama, o tai tik patvirtino taisyklę, jog šventinę nuotaiką ir teigiamas emocijas, galime sukurti ir mažais, bet labai svarbiais darbais.

 

Skulptūros autorius – Romualdas Kvintas.

 

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.  

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page