top of page
2021-12-28

Parama Vilties miestui

KKT palaiko socialines iniciatyvas

Vargonai.jpg

KKT skyrė paramą Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno įkurtam socialinių, kultūrinių ir dvasinių paslaugų klasteriui Šv. Pranciškaus Vilties miestas. Tikslinė parama skirta vienuolyno bažnyčios vargonų profilaktikos ir derinimo darbams finansuoti.

Pranciškonų vienuolių įkurto Vilties miesto misija - mažinti socialiai jautrių visuomenės grupių socialinę atskirtį didinant kultūros prieinamumą ir tenkinant kitus sociokultūrinius poreikius. Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas Klaipėdoje taip pat yra įkūręs pranciškonų onkologijos centrą, teikiantį dvasinę, psichologinę bei socialinę  pagalbą onkologiniams ligoniams.

2012 m. pastatyta vienuolyno bažnyčia yra tapusi dvasinės traukos centru, ji nuolat kviečia miesto bendruomenę į nemokamus žinomų atlikėjų koncertus. Bažnyčioje esantys austrų firmos „Reger“ vargonai atlieka ne tik liturginę funkciją, bet ir tarnauja atliekant akustinės estetikos terapiją. KKT rūpinasi unikalių vargonų profilaktine priežiūra nuo pat jų pastatymo, taip pat ne kartą skyrė finansinę paramą pranciškonų onkologijos centro veiklai

Bendraukime

Rašykite

Prisijunkite prie komandos

aiste@terminalas.lt

+370 614 43 438

Skambinkite

+370 4 635 5311

© 1994 - 2018 UAB KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS

© 2018 KLAIPĖDOS TERMINALO GRUPĖ Visos teisės saugomos 

Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda

bottom of page